Zaczynamy sezon rowerowy 2024

Od dnia 1 maja 2024 r. zaczynamy sezon rowerowy.

Do dyspozycji mieszkańców naszego powiatu oddajemy 4 rowery każdy przystosowany do przewozu dwójki maluchów.

Punkt odbioru i zdania rowerów znajduje się na terenie Budmat Auto przy ul. Sońskiej 2, tuż za myjnią (patrz mapka).

Dużym walorem lokalizacji punktu jest sąsiedztwo funkcjonujących ścieżek rowerowych przy pętli miejskiej i do Rodzinnego Parku Edukacji i Rozrywki w Gołotczyźnie. Jest również kilka miejsc parkingowych, gdzie można zostawić samochód w trakcie korzystania z roweru.

Rowery wypożyczane są BEZPŁATNIE !!!

Przed dokonaniem rezerwacji koniecznie należy zapoznać się z załączonym regulaminem oraz protokołem zdawczo-odbiorczym wypożyczania rowerów.

Warunkiem wypożyczenia roweru jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu:

  • 729 123 133 lub
  • w godzinach 07.00-15.00 23 672 54 14.

Link do harmonogramu wypożyczeń rowerów.

Rower  - 2 rowery – BABBOE MINI:

Babboe Mini to dwukołowy rower rodzinny od Babboe, stanowiący skróconą wersję doskonale znanego Babboe City. Jego zalety to niższa waga i ułatwione manewrowanie dzięki zmniejszonemu promieniowi skrętu. Wyposażony jest w najlepsze komponenty i specjalnie zaprojektowaną, bardzo bezpieczną skrzynię ładunkową z zaokrąglonymi rogami. Doskonała geometria konstrukcji pozwala na wygodne poruszanie się w ruchu miejskim i odpowiada zarówno osobom niższym, jaki i o dużym wzroście. Standardowo przeznaczony jest do przewozu dwójki dzieci.

Bardzo stabilny w trakcie jazdy dzięki dobremu wyważeniu i nisko położonemu środkowi ciężkości. Z łatwością radzi sobie z omijaniem przeszkód na drodze

Rower - 2 rowery – Babboe Carve-E:

Babboe Carve-E to piękny i zwrotny trzykołowy rower towarowy z najwyższej półki. W standardzie posiada topowe komponenty takie jak opony Schwalbe, hamulce hydrauliczne, oświetlenie AXA. Carve-E posiada wydajny napęd z silnikiem w piaście o mocy 250W. Unikatową cechą tego modelu jest jednak mechanizm pochylania kół przy skręcie, dzięki któremu ten trójkołowiec trzyma się zakrętów równie dobrze jak zwykły rower dwukołowy.

Dzięki wspomaganiu elektrycznemu prowadzi się równie lekko z obciążeniem i bez. Drewniana gięta skrzynia, mimo eleganckiej linii, nie traci nic ze swej użytkowości. Ławeczka w środku przeznaczona jest dla dwójki dzieci, siedzących obok siebie, przodem do kierunku jazdy. Siedziska dla małych pasażerów wyposażone są w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa.

Dostosuj ten model do swoich potrzeb dobierając do niego dedykowane akcesoria Babboe np. namiot przeciwdeszczowy, siedziska, foteliki czy bagażnik.