Powiatowy rodzinny rower elektryczny

Do dyspozycji mieszkańców naszego powiatu oddajemy 4 rowery każdy przystosowany do przewozu dwójki maluchów.

Punkt odbioru i zdania rowerów znajduje się na terenie Budmat Auto przy ul. Sońskiej 2, tuż za myjnią (patrz mapka).

Dużym walorem lokalizacji punktu jest sąsiedztwo funkcjonujących ścieżek rowerowych przy pętli miejskiej i do Rodzinnego Parku Edukacji i Rozrywki w Gołotczyźnie. Jest również kilka miejsc parkingowych, gdzie można zostawić samochód w trakcie korzystania z roweru.

Rowery wypożyczane są BEZPŁATNIE !!!

Przed dokonaniem rezerwacji koniecznie należy zapoznać się z załączonym regulaminem oraz protokołem zdawczo-odbiorczym wypożyczania rowerów.

Warunkiem wypożyczenia roweru jest wcześniejsza rezerwacja pod numerami telefonów:

790-444-441 lub 883-995-698

Link do harmonogramu wypożyczeń rowerów.

Rower nr 1 i nr 4 – BABBOE MINI:

Babboe Mini to dwukołowy rower rodzinny od Babboe, stanowiący skróconą wersję doskonale znanego Babboe City. Jego zalety to niższa waga i ułatwione manewrowanie dzięki zmniejszonemu promieniowi skrętu. Wyposażony jest w najlepsze komponenty i specjalnie zaprojektowaną, bardzo bezpieczną skrzynię ładunkową z zaokrąglonymi rogami. Doskonała geometria konstrukcji pozwala na wygodne poruszanie się w ruchu miejskim i odpowiada zarówno osobom niższym, jaki i o dużym wzroście. Standardowo przeznaczony jest do przewozu dwójki dzieci.

Bardzo stabilny w trakcie jazdy dzięki dobremu wyważeniu i nisko położonemu środkowi ciężkości. Z łatwością radzi sobie z omijaniem przeszkód na drodze

Rower nr 2 i nr 3 – BABBOE CITY:

Babboe City-E jest wyposażony w najlepsze komponenty i specjalnie zaprojektowaną, bardzo bezpieczną skrzynię ładunkową z zaokrąglonymi rogami. Doskonała geometria konstrukcji pozwala na wygodne poruszanie się w ruchu miejskim i odpowiada zarówno osobom niższym, jaki i o dużym wzroście. Niska rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru, również w przypadku przewożenia maksymalnego dopuszczalnego ciężaru. Rower jest bardzo stabilny w trakcie jazdy dzięki dobremu wyważeniu i nisko położonemu środkowi ciężkości. Z łatwością radzi sobie z omijaniem przeszkód na drodze.

To wszystko czyni Babboe City-E idealnym rowerem do codziennego użytku rodzinnego

Babboe City-E szczególnie przydatny jest w trudnych warunkach terenowych, a także wówczas gdy niezbędny jest większy zasięg, a zatem wówczas gdy możliwości klasycznego Babboe City nie są wystarczające. Model ten standardowo jest przeznaczony do przewozu dwójki dzieci. Wszystkie miejsca dla dzieci wyposażone są w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Dzieci w trakcie jazdy posiadają pełne pole widzenia, dzięki czemu codzienne podróże przestają kojarzyć się z nudną rutyną.